Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 4. 2014

Chyba
Chyba

Květnový kult. s Vlastimilem Peškou

Květnové číslo magazínu kult. na první pohled zaujme rozhovorem s Vlastimilem Peškou, ředitelem Divadla Radost a v neposlední řadě festivalu Divadelní svět, jehož letošní ročník je za dveřmi.


Květnové číslo magazínu kult. na první pohled zaujme rozhovorem s Vlastimilem Peškou, ředitelem Divadla Radost a v neposlední řadě festivalu Divadelní svět, jehož letošní ročník je za dveřmi. O pár stránek dále naleznou diváci stěžejní informace o různých brněnských událostech. Třeba o akci s jednoznačným názvem Palubní deník Hanzelky a Zikmunda nebo o mezinárodním veletrhu EXPO Mokrá 2014.

Ustálená pětice recenzí dokázala uchopit všechny základní umělecké kategorie. Vyplatí se zajít do kina na koprodukční snímek Láska, soudruhu, zajet do Prahy na propagovanou výstavu Tima Burtona nebo věnovat pozornost novému brněnskému experimentálnímu divadlu D´Epog? Redaktoři napoví. Milovníky literatury upozorní, zda mají věnovat pozornost románu Obdivné hvízdnutí a trpělivým posluchačům kvalitní rockové hudby doporučí nové album brněnské kapely Heiden.

Na tradiční anketní otázky tentokrát odpovídala dobře známá zpěvačka Helena Vondráčková. Rubrika Mlsná tužka zaměřila svou pozornost na pizzerii a restauraci Suzie´s v Údolní ulici.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, který čtenářům poradí při zařazování kulturních akcí do svého denního programu.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Červnové číslo magazínu kult. s přílohou menu?
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 9. května 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 21. května 2014
Datum vydání: 27. května 2014

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!

Autor RedakceZpět