Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 3. 5. 2017

Květnový kult. s Vladimirem 518

Ani v květnu se nezapomeňte ve volné chvilce v trolejbuse či parku na lavičce začíst do nového kultu, přinášejícího pestrou nabídku článků. Titulní rozhovor s rapperem a výtvarníkem Vladimirem 518, předním představitelem domácí hiphopové scény, se točí kolem jeho projektu Kmeny 90, který se tento měsíc dočká samostatné výstavy v Moravské galerii.


Ani v květnu se nezapomeňte ve volné chvilce v trolejbuse či parku na lavičce začíst do nového kultu, přinášejícího pestrou nabídku článků. Titulní rozhovor s rapperem a výtvarníkem Vladimirem 518, předním představitelem domácí hiphopové scény, se točí kolem jeho projektu Kmeny 90, který se tento měsíc dočká samostatné výstavy v Moravské galerii. 

Do divadla vás pozveme na Želary, novinku, kterou můžete od minulého měsíce zhlédnout na prknech Mahenova divadla. Pokud dáváte po večerech přednost teplu domácího krbu a jste milovníky fantasy žánru, máme pro vás tip na četbu. K filmu Fantastická zvířata a kde je najít právě vyšel také knižní scénář od J. K. Rowlingové, na nějž najdete v tomto čísle recenzi. A do třetice nechybí ani zhodnocení jedné z aktuálních výstav, tentokrát je to tajuplná Maska v Muzeu Šlapanice.

A pokud v rozpukávajícím jaru teploty vystoupají přece jen již poněkud vysoko, proč se nezajít zchladit do Divadla Polárka? Právě aktuálnímu dění na této brněnské malé, ale ambiciózní divadelní scéně (i za ní) se věnuje rubrika Představujeme. Zkrátka je opět z čeho vybírat.

Autor Redakce,

Autor RedakceZpět