Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 26. 4. 2013

Chyba
Chyba
Chyba

Květnový kult. s kapelou Kryštof

Květnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s populární ostravskou kapelou Kryštof nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí. Zhodnocení se tentokrát dočkaly nové divadelní inscenace Divadla Husa na provázku Ze života hmyzu a Národního divadla Brno Sen noci svatojánské. Kult. připomene i loňský debut brněnské kapely Japka s názvem Come Bambino.


Do našich kin se chystá skandinávský hit Kříž cti a čtenáři tak mohou zjistit, jak moc se na něj těšit. A na DVD konečně vyšla hororová klasika Carrie. Náročnější čtenáři poté jistě ocení připomínku románu Bible osamělého člověka, jehož autorem je Nobelovou cenou vyznamenaný Gao Xingjian. Rubrika Mlsná tužka tentokrát představí restauraci nazvanou jednoduše Plznička.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Květnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Červnové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. května 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. května 2013
Datum vydání: 27. května 2013

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!

Autor RedakceZpět