Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 1. 6. 2012

Chyba
Chyba

Květnový kult. s dirigentem Aleksandarem Markovicem

Květnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s dirigentem Aleksandarem Markovićem, soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí.


Zhodnocení se tentokrát dočkalo divadelní představení Divadla Husa na provázku Doktor Faustus, hudební CD Špička dua Klempíř & Rózsa a bezesporu zajímavý film Vrtěti ženou. Počtem tentokrát převažují recenze na knihy, a to hned několika žánrů. Literaturu faktu zastupuje kniha oceněná Magnesií Literou Kinematografie zapomnění, beletriiŽítkovské bohyně a na pomezí obou typů literatury se pohybuje kniha Arabský svět – jiná planeta?

Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na divadelní představení Romeo, Julie a já neboVelký holky nepláčou. Všechny milovníky divadla navíc jistě naláká možnost vyhrát vstupenky na chystaný festival Divadelní svět 2012. Festivalem jiného druhu pak jeŠpilberk Food Festival, kde možnost vyhrát vstupenky potěší především milovníky kvalitní gastronomie. Dále jsou připraveny vstupenky na brněnský koncert v rámciVivaldianno Tour 2012. Pomyslnou perličku na závěr tvoří možnost soutěžit o informačně nadmíru bohatou knihu Kometa – příběh hokejového klubu.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Květnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Červnové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. května 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 21. května 2012
Datum vydání: 28. května 2012

Autor RedakceZpět