Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 3. 2014

Chyba
Chyba

Dubnový kult. s Michalem Horáčkem

Dubnové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s mužem mnoha profesí, Michalem Horáčkem, který v Brně vystoupí se svým recitálem Mezi námi, a také obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny.


Dubnové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s mužem mnoha profesí, Michalem Horáčkem, který v Brně vystoupí se svým recitálem Mezi námi, a také obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny. Jedním z Horáčkových hostů bude František Segrado. Ten pro změnu odpověděl už tradiční anketní otázky v rubrice Sondáž.

Rubrika Mlsná tužka se věnuje Amerikou inspirovanému baru East Village na rohu Marešovy a Jaselské ulice.

Ohodnocení se dočkaly hned dvě brněnské divadelní recenze. Čtenáři se mimo jiné dozvědí, jak propastný rozdíl v kvalitě obou z nich redaktoři Kultu zaznamenali. Zatímco Amadeus v Huse na provázku se navzdory několika nedotaženým aspektům povedl, o Provazu v Redutě se něco podobného říct bohužel nedá. To výstava Salvadora Dalího zaujmout může, především ty návštěvníky Špilberku, kteří nepřijdou zatíženi přehnanými očekáváními. Přehnané nároky by neměli podle recenzentů Kultu diváci vkládat ani do nadsazeně biografického filmu Walesa: člověk naděje. Ian McEwan svým Mlsounem nezklame, i když k pozitivnímu překvapení má jeho nejnovější román taky docela daleko.

Další texty přiblíží divadelní, filmové nebo hudební festivaly, které na brněnské fanoušky v nejbližší době čekají. Nechybí ani strana věnovaná dětem a jejich rodičům.

Prostor dostala i tradiční příloha Vzdělání, kde studentům poradíme třeba s výukou jazyků a možností přivydělat si v kvalitním call centru.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si v následujícím měsíci jistě každý najde to své kulturní rozptýlení. Navíc klidně za pár korun, to v případě, že se čtenáři zúčastní některé z nabídnutých soutěží. Vyhrát mohou například vstupenky na koncert Manfred Mann´s Earth Band, Duke Ellington Orchestra a jazzového mága Ibrahima Maaloufa.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Květnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. dubna 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 21. dubna 2014
Datum vydání: 28. dubna 2014

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!

Autor RedakceZpět