Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 31. 3. 2018

Chyba
Chyba

Dubnový Kult. s Lukášem Hejlíkem

Jaro klepe na dveře a s ním i chuť dodat tělu po zimě novou energii prostřednictvím nějakého dobrého jídla. A to nejlépe v nějakém osvědčeném podniku, kde se takzvaně nespálíme. V novém čísle našeho měsíčníku se proto tentokrát zaměříme především na gastronomii.


Té se dotýká jednak hlavní rozhovor se známým znalcem domácích restaurací a kaváren Lukášem Hejlíkem, který nám mimo jiné prozradil, jaké gastropodniky v Brně patří mezi jeho nejoblíbenější. Také se na stránky Kultu po nějaké době vrátila staronová rubrika Mlsná tužka, v jejímž rámci jsme se vydali do 1. brněnské čokoládovny v Modřicích. A v neposlední řadě vás pozveme i do kavárny s netradičním názvem Fabrik Food Factory na náměstí 28. října a také Taverny Atheny, řeckého bistra nedaleko Lužánek.

Samozřejmě ale nezapomeneme ani na kulturu. Můžete se s námi vydat do divadla Husa na provázku, kde měla před nedávnem premiéra hry Vitka o brněnské rodačce Vítězslavě Kaprálové, nebo navštívit nově otevřené Muzeum starobrněnského opatství. Takže vzhůru za jedlými i nemateriálními zážitky!


Autor Redakce,

 

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Dunnového číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. dubna 2018
Uzávěrka komerční inzerce: 14. dubna2018
Datum vydání: 27. dubna 2018

Autor RedakceZpět