Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 1. 2015

Chyba
Chyba

Druhý letošní kult. s Terezou Černochovou

Tereza Černochová už dávno není jednou z takzvaně prominentních dcer, které se seskupily pod značkou Black Milk. Naopak, sama se snaží rozjet vlastní hudební kariéru. Jak prozrazuje v titulním rozhovoru únorového magazínu kult., naděje do svého druhého alba Škrábnutí vkládá nemalé.


Především hudební je i odkaz Karla Kryla a jedna z aktuálních recenzí se věnuje další z řady jeho literárních biografií. Do historie se obrací i autoři očekávané brněnské výstavy, která město v srdci Moravy představuje neskromně jako zdejší obdobu textilem proslaveného Manchesteru. A daří se jim to. V dalších recenzích se čtenáři mimo jiné dozvědí, že rozhodně neprohloupí, když v Národním divadle Brno navštíví tamní nové nastudování antického Krále Oidipa. Naopak zvážit by měli, zda utratit peníze za vstupné na druhý režijní počin Angeliny Jolie.

Několika zaběhlým otázkám poodhalujícím vkus zpovídaného tentokrát čelil dlouholetý vedoucí Památníku písemnictví na Moravě v Rajhradě Vojen Drlík.

Vivobene Gusto se snaží milovníkům kvalitní a trochu netradiční gastronomie nabízet alternativu k zaběhnutým brněnským podnikům. A podle oblíbeného kritika jídel, restaurací a obsluhy jsou majitelé Vivobene Gusto v tomto záměru úspěšní.

Plesová sezóna bude i v Brně každým dnem v plném proudu a redaktoři Kultu si proto dali za úkol sepsat seznam těch nejzajímavějších, aby zájemcům o společenské události napověděli, které zaškrtnout do svých kalendářů.

De facto podobně jako v případě veškerých kulturních událostí, které jako obvykle čtenářům zpřehledňují jednotlivé programy a tipy na vybrané akce. Bez ohledu na aktuální počasí si milovníci kultury také v únoru užijí své. I díky Kultu.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Březnové číslo magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. února 2015
Uzávěrka komerční inzerce: 18. února 2015
Datum vydání: 27. února 2015

Autor RedakceZpět