Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 2. 6. 2015

Chyba

Druhé letošní festivaly: s Portless

Hudba v létě? To jsou především festivaly. Na několika z nich vystoupí kapela Portless, která už dávno není pouze náhradou za Support Lesbiens. Naopak, kluci skládají nové písně a novou etapu své kariéry berou naprosto vážně. Přesvědčí vás o tom jejich bubeník Zbyněk Raušer v titulním rozhovoru druhého letošního čísla magazínu festivaly:.


Festivalová sezóna už stojí jednou nohou ve dveřích a celý magazín je toho důkazem. Naleznete v něm mnoho tipů na vybrané události i trochu obsáhlejší články, například o Besedě u Bigbítu, festivalu Hudbou pro UNICEF nebo populární akci v Boskovicích, kde chystají docela velké změny.

Vůbec nejvíce prostoru redaktoři věnovali 24. ročníku Mezinárodního kytarového festivalu v Brně, jelikož vyzpovídali jeho duchovního otce a jednoho z nejlepších tuzemských hráčů na tento nástroj Vladislava Bláhu.

Osu magazínu tvoří tradičně obsáhlá, ale zároveň přehledná tabulka festivalů, nově rozdělená podle krajů. Pečlivost jejího zpracování zajišťuje široký rozhled pro čtenáře hledající ten pravý festival nebo kulturní akci mnohdy až do konce letošního roku. Z rozsáhlé nabídky si vybere jistě každý.


Další číslo magazínu festivaly: vyjde v březnu 2016, do té doby můžete nejnovější informace čerpat z webu www.festivaly-cesko.cz.

Autor RedakceZpět