Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 5. 2016

Chyba

Druhé letošní festivaly: s kapelou DVA

Rok se s rokem sešel a na všechny hudební fanoušky čeká další pořádná dávka letních festivalů. Zaběhnutých i začínajících. Do druhé kategorie určitě patří Wonderpark festival 2016, který se už v červnu uskuteční v brněnských Lužánkách. Jednou z hlavních hvězd bude duo DVA, jehož členku Báru Kratochvílovou jsme při té příležitosti vyzpovídali.


Kromě ní věnovali redaktoři zcela právem největší prostor Vladimíru Bláhovi, jednomu z nejlepších českých kytaristů a duchovnímu otci Mezinárodního kytarového festivalu v Brně, který letos oslaví půlkulaté, 25. výročí.

Čtenáři ihned po otevření graficky moderního časopisu zjistí, že toho nabízí ještě mnohem více a blíže se věnuje i dalším důležitým akcím.

Osou letošního druhého čísla magazínu je znovu obsáhlá, ale zároveň přehledná tabulka festivalůrozdělená podle krajů. Pečlivost jejího zpracování zajišťuje široký rozhled pro čtenáře hledající ten pravý festival nebo kulturní akci nezřídka až do konce letošního roku. V České republice to totiž bude v tomto směru žít i na podzim a na začátku zimy. Z rozsáhlé nabídky si vybere jistě každý!


Další číslo magazínu festivaly: vyjde v březnu 2017, do té doby můžete nejnovější informace čerpat z webu www.festivaly-cesko.cz.

Autor RedakceZpět