Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 15. 4. 2014

Chyba

Červnový puls+ bude o cestovní medicíně

Červen je již tradičně měsíc, kdy děti netrpělivě čekají na prázdniny a dospělí se chystají na dovolenou. Co přibalit s sebou, abychom výlet za hranice všedních dnů přežili co možná v nejlepší kondici?


Červen je již tradičně měsíc, kdy děti netrpělivě čekají na prázdniny a dospělí se chystají na dovolenou. Co přibalit s sebou, abychom výlet za hranice všedních dnů přežili co možná v nejlepší kondici? Červnové vydání magazínu puls+ se bude věnovat cestovní medicíně, ochraně proti slunci a ochraně zraku. Přineseme i tipy na přípravky, které by vám v zavazadle rozhodně neměly chybět.

Na změny počasí, stres a cestování nemusíme ale vždy reagovat jen pozitivně, v teplých měsících se mohou se zvýšenou intenzitou ozvat i kardiovaskulární choroby. Povídat si budeme s kardiologem, doporučíme jakými cestami se vydat, aby naše srdce (ale i cévy) vydržely v dobré kondici i v dnešní rychlé době a přineseme tipy na produkty, které nám mohou v boji s nemocemi srdce a cév efektivně pomoci.To a spoustu dalšího najdete v červnovém vydání magazínu o zdraví a životním stylu puls+!

Připomínáme uzávěrku červnového čísla:
Číslo 5/2014:
Uzávěrka komerční inzerce: 21. května 2014
Datum vydání: 27. května 2014

Autor RedakceZpět