Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 6. 6. 2019

Červnový Kult s Hanou Zagorovou

S přicházejícím létem přibývá nejrůznějších akcí pod širým nebem, což mohou být nejen hudební festivaly, ale i sportovní turnaje nebo divadelní a jiné open-airy. I když pomalu končí klasická divadelní sezóna, stále ještě máte šanci stihnout pár zajímavých představení.


S přicházejícím létem přibývá nejrůznějších akcí pod širým nebem, což mohou být nejen hudební festivaly, ale i sportovní turnaje nebo divadelní a jiné open-airy. I když pomalu končí klasická divadelní sezóna, stále ještě máte šanci stihnout pár zajímavých představení. V tomto čísle magazínu Kult. vás pozveme do Buranteatru na pohybovou inscenaci Svět je báječné místo. Kdo vyšplhá až na nejvyšší brněnský kopec, může zhlédnout výstavu Branky Body Brno na Špilberku, o níž pojednává další z recenzí. V titulním rozhovoru si přečtete aktuální novinky z aktivit stálice naší populární hudby Hany Zagorové, kterou baví zpívat stále stejně jako na začátku kariéry a jak nám prozradila, Brno a vzpomínky na léta v něm strávená mají v jejím životě výsadní místo. 
Pokud hledáte zajímavý tip na odpočinkovou četbu, při které se navíc dozvíte mnoho zajímavostí, můžete sáhnout po knize Rozhovory s osobnostmi. Ta čerstvě vyšla v nakladatelství Computerpress a nabízí řadu výborných interview - například s Miroslavem Donutilem, Simonou Stašovou nebo Janem Pirkem.
Jak je tedy vidět, ani v červnu nuda rozhodně nebude!

Autor Redakce,

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prázdninového číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. června 2019
Uzávěrka komerční inzerce: 18. června 2019
Datum vydání: 27. června 2019

Autor RedakceZpět