Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 5. 2014

Chyba
Chyba
Chyba

Červnový kult. s Ondřejem Chalupským

Červnové číslo magazínu kult. připomíná nedávné dvacáté výročí Divadla Bolka Polívky. Rozhovorem s jeho ředitelem Ondřejem Chalupským, který se mimo jiné pokusil pojmenovat specifika svého zaměstnání a určit postavení divadla sídlícího na Jakubském náměstí v rámci brněnské scény.


Červnové číslo magazínu kult. připomíná nedávné dvacáté výročí Divadla Bolka Polívky. Rozhovorem s jeho ředitelem Ondřejem Chalupským, který se mimo jiné pokusil pojmenovat specifika svého zaměstnání a určit postavení divadla sídlícího na Jakubském náměstí v rámci brněnské scény. Neopomněl ani zmínit důvody, proč se vyplatí navštívit chystanou inscenaci DNA.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Má cenu jít na film s tak dlouhým názvem do kina? Napoví jedna z recenzí. Hodně specificky pojmenovali svou kapelu také členové brněnské kapely Bezobratři. Její nové album rozhodně stojí za poslech. Čtenáři se díky recenzentům magazínu kult. dozvědí o neprávem trochu opomíjeném románu S bubnem na zajíce chodil. Klasiku alespoň svou předlohou reprezentuje inscenace Sen noci svatojánské v HaDivadle.

Do svých zálib a čerstvých kulturních zkušeností nechá čtenáře nahlédnout zpěvák Petr Kolář.

Blížící se letní sezónu připomene několik kratších článků, mimo jiné o kytarovém festivalu, který chystají v Kroměříži.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na kulturní události. A tentokrát také menu? s titulním rozhovorem o chystaném Špilberk Food Festivalu, který by si žádný z milovníků kvalitní gastronomie neměl nechat ujít. Stejně jako návštěvu brněnských podniků La Strada a Avanti.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prázdninové číslo magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. června 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 21. června 2014
Datum vydání: 27. června 2014

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!

Autor RedakceZpět