Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 3. 6. 2017

Chyba

Červnový kult. s Dušanem Vitázkem

Měsíc se s měsícem sešel a je tu další, tentokrát již červnové vydání magazínu kult. Divadelní sezóna sice pomalu končí, ale i přesto se v Brně v nedávné době uskutečnilo několik divadelních premiér. Jedna z nich patřila Žítkovským bohyním, inscenaci známé knihy od Kateřiny Tučkové, na niž můžete od konce května zavítat do Městského divadla.


S jeho prkny je také neodmyslitelně spjatý Dušan Vitázek, úspěšný muzikálový herec a držitel dvou cen Thálie, který se stal tváří tohoto čísla. V rozhovoru nám prozradil své aktuální, především hudební plány. Kromě něj vám představíme další zajímavou osobnost, jíž je brněnská výtvarnice Maud Kotasová. Ta domácí výtvarnou scénu před časem rozčeřila svým nápadem vyšívat popelnice. Jak se taková myšlenka rodí a realizuje, se dočtete v rubrice Představujeme.

Pokud hledáte nějaký nový podnik, kam lze zajít na dobrou kávu, přijměte pozvání do Café Bonifacio v Černých Polích. A jestli se navíc poohlížíte po nějaké poutavé výstavě, najdete mezi recenzemi také inspiraci. Fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Paláci šlechtičen své Venuše až do 1. října. Chcete-li zůstat i nadále v obraze, zůstaňte s námi.

Autor RedakceZpět