Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 30. 5. 2011

Červnové číslo magazínu kult. s Matějem Ruppertem

V červnovém Kultu najdete rozhovor se zpěvákem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem. Dozvíte se v něm mnohé o rockovém projektu Neruda, na kterém se podílí, i o tom, jakým by chtěl být zvířetem. Matěj Ruppert byl hostem na koncertě znovuobnovené kapely Oceán. Více se dočtete v recenzi na tuto akci. Dále se věnujeme novému albu V čajové konvici brněnských Květů a desce Club Silencio punk-jazzové kapely První hoře.


Techničtěji založení lidé si v červnu v Brně přijdou na své. Na veletrhuAutosalon Brno totiž budou k vidění malá, velká, stará a nová auta na různé pohonné látky. Významným tématem letošního autosalónu jeelektromobilita

Samozřejmě máme i v tomto čísle připraveny soutěže o vstupenky na zajímavé akce. Jednou z nich je říjnový koncert famózní francouzské skupinyGipsy Kings. Zajímavou akcí pro školáky bude jistě i Bongo festival, pohybově kulturní festival pro děti a rodiče, který proběhne v den vysvědčení v zábavním parku Bongo a jeho okolí. Do třetice všeho dobrého v červnovém čísle Kultu najdete i soutěž na festival Hudbou pro UNICEF, výtěžek z něhož bude věnován na očkovací programy. Další soutěže naleznete v časopise kult. a na webu kult.cz.

Upozorňujeme na blížící se uzávěrku: 
Prázdninové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 7. června 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 15. června 2011
Datum vydání: 27. června 2011

Autor J.Z.Zpět