Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 12. 6. 2012

Červnové číslo magazínu kult. s Gitou Fuchsovou

Červnové číslo magazínu kult. přináší rozhovor s Gitou Fuchsovou o festivalu Divadelní svět, soutěže o hodnotné ceny a jako obvykle zajímavé recenze. Mlsná tužka představuje a hodnotí hospodu U Všech čertů.


V červnovém čísle Kultu můžete soutěžit, a to o lístky na nové divadelní představení Pokrevní bratři v Městském divadle Brno, vstupenky na festivaly CITYBEACHHudbou pro UNICEFHradologie 2012. Širokou škálu možností doplňuje šance vyhrát populární fantasy knihu Inheritance a aktuální album stálice české hudební scény kapely Buty.

Červnové číslo je také nabité recenzemi. Milovníci hudby se mohou k poslechu nechat inspirovat recenzí na dlouho očekávané nové album Václava Neckáře. Zjistíte, zda stojí za to vyrazit na francouzský filmový hit Nedotknutelní nebo na brněnská divadelní představení Anna KareninaDivá Bára. Milovníci memoárové literatury ocení recenzi knihy, v níž rozmlouvá Pavel Kosatík s Madlou Vaculíkovou a klasický román zastupují Prokletí Chucka Palahniuka.

Magazíny freetimevzdělání+ vyšly spolu s Kultem a nechybí v nich programy, jak jste zvyklí, ani tipy na akce či adresáře jazykových škol. V červnovém magazínu kult. najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!

Připomínáme uzávěrku prázdninového dvojčísla:

Prázdninové vydání magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. června 2012 
Uzávěrka komerční inzerce: 20. června 2012 
Datum vydání: 27. června 2012

Autor RedakceZpět