Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 1. 3. 2017

Chyba
Chyba

Březnový kult. s Vladimírem Polívkou

Ve stejné době, jako se na mnoha místech Brna objeví březnové číslo magazínu kult., čeká Divadlo Bolka Polívky premiéra velmi očekávané inscenace s jednoznačným názvem Šašek a syn. V hlavních rolích se objeví tandem, který sám o sobě budí zaslouženou pozornost. Vedle Bolka Polívky se totiž objeví jeho syn Vladimír Polívka, se kterým jsme při té příležitosti udělali exkluzivní rozhovor.


Ve stejné době, jako se na mnoha místech Brna objeví březnové číslo magazínu kult., čeká Divadlo Bolka Polívky premiéra velmi očekávané inscenace s jednoznačným názvem Šašek a syn. V hlavních rolích se objeví tandem, který sám o sobě budí zaslouženou pozornost. Vedle Bolka Polívky se totiž objeví jeho syn Vladimír Polívka, se kterým jsme při té příležitosti udělali exkluzivní rozhovor.
Začíst se do březnového kultu stojí tentokrát za to i bez ohledu na titulní rozhovor. Například díky recenzím, mezi nimiž hraje prim ta nejrozsáhlejší, věnovaná výstavě v Moravské galerii, která představuje dílo uznávaného dua skrytého pod označením Olgoj Chorchoj. Ale i její kratší kolegyně věnované divadelní inscenaci The Naked Truth a povídkové sbírce Co nám oheň vzalsi rozhodně zaslouží pozornost.
Nejinak je tomu i v případě sondáže mladé spisovatelky Hany Hindrákové nebo rozhovoru s jediným původním členem slovutné britské kapely Smokie, která znovu vystoupí i v srdci Moravy.  
Součástí magazínu je obvyklý freetime, který rozšíří penzum textů o různých kulturních událostech v Brně o bezpočet dalších tipů, a to i na poli kvalitní gastronomie. Kult znovu a rád dokazuje, kolik možností smysluplného vyžití dnešní doba navzdory své hektičnosti nabízí. A bude v tom pokračovat.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Březnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. března 2017
Uzávěrka komerční inzerce: 17. března 2017
Datum vydání: 28. března 2017

Autor Redakce,

Autor RedakceZpět