Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 2. 2012

Chyba
Chyba

Březnový kult. s Ondřejem Havelkou

Březnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s mužem mnoha profesí, v současnosti pak především zpěvákem a tanečníkem, Ondřejem Havelkou, souborem aktuálních recenzí a tradičně i soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny.


Z brněnských divadelních inscenací si čtenáři mohou přečíst recenzi autorského projektu Jiřího Jelínka Romeo, Julie a já z Divadla Husa na provázku nebo fantasy Merlin uváděného v Divadle Polárka. Aktuální tvorbu mladých českých hudebních seskupení reflektuje zhodnocení nových alb skupin Mandrage a Lanugo. Knihy zastupuje první díl trilogie Patricka Nesse pod názvem Hlas nože a filmy Válečný kůň Stevena Spielberga.

Soutěžit mohou čtenáři o očekávané brněnské koncerty kapel Team Pavola Habery, Wanastowi Vjecy a Melody Makers právě Ondřeje Havelky. Dále o vstup na akci Forever King of Pop věnovanou Michaelu Jacksonovi a z jiného ranku pak Strabag Freestyle Motocross Show 2012. Zaujme jistě i možnost vyhrát obsáhlou publikaci věnovanou historii skupiny Rolling Stones.

V rubrice Mlsná tužka tentokrát redaktorka zavítala do restaurace Merci.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i festivaly:, jejichž ústředním bodem je samozřejmě obsáhlá tabulka blížících se festivalů a kulturních akcí.

Březnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí přehledný výhled do možností příjemně stráveného času v dalších měsících.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Dubnové číslo magazínu kult. s přílohou dárky...
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. března 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. března 2012
Datum vydání: 27. března 2012

Autor RedakceZpět