Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 1. 3. 2018

Chyba
Chyba

Březnový Kult. s Danem Bártou

Nastal březen, měsíc, v jehož závěru začíná mnohými toužebně očekávané jaro (alespoň astronomicky) a na jehož začátku vychází nové číslo magazínu Kult. Co vám tentokrát nabídne?


V první řadě poutavý rozhovor s jedním z našich nejosobitějších zpěváků Danem Bártou. Není pouze o hudbě, ale také o ekologii, jež je Danovým velkým zájmem a koníčkem. V rubrice Představujeme se dočtete o poslání a aktivitách Amnesty International, jež má svou pobočku také v moravské metropoli. Dozvíte se, do čeho se můžete konkrétně v Brně v březnu zapojit, není-li vám tématika lidských práv lhostejná.

Protože v české společnosti ještě stále doznívají ohlasy lednových prezidentských voleb, zaměřili jsme se v divadelní recenzi tentokrát na novinku divadla Polárka s příznačným názvem Prezidenti. Pozveme vás také na probíhající výstavu Fimfárum v Letohrádku Mitrovských a v knižní recenzi nabídneme něco ze současné poezie. Zajímavých tipů a nápadů, jak příjemně strávit nadcházející jarní dny budete mít zkrátka opět mnoho!

Autor Redakce,

 

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Dunnového číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 12. března 2018
Uzávěrka komerční inzerce: 19. března 2018
Datum vydání: 27. března 2018

Autor RedakceZpět