Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 2. 2011

Březnové číslo magazínu kult. s Lukášem Hejlíkem

Letošní třetí číslo magazínu kult. je skutečně obsáhlé a různorodé. Přináší hned tři rozhovory. Herec Lukáš Hejlík si povídal s koordinátorkou festivalu dokumentárních filmů Jeden svět Kateřinou Petrášovou o cyklu scénických čtení LiStOVáNí a o důležitosti dobrovolnické práce. Oba se shodují, že energii by člověk měl využívat pro dobré věci. S hercem a zpěvákem Janem Budařem jsme se bavili jen tak o festivalech, hudbě a životě v Brně. A poslední je rozhovor s Honzou Dvořákem, vítězem soutěže Čenda hledá Super talent.


Březnové recenze jsou rozmanité jako samo kulturní dění samo a na své si tam přijdou všichni čtenáři. Finalista soutěže X Faktor Ondřej Ruml vydal nové album Proměna, Městské divadlo Brno uvádí rozvernou muzikálovou show Sugar, Julian Bell vydal přelomové dějiny umění Zrcadlo světa a C. C. Humphreys Drákulův fiktivní životopis Vlad. Film s mnoha nominacemi na Oscara Králova řeč bude mít za pár dní premiéru a blíží se takéMezinárodní stepařský festival Brno 2011. Naše Mlsná tužka za vás navštívila restauraci Bohéma v Janáčkově divadle a děti i jejich maminky se budou dobře bavit na veletrhu Prodítě.

Co se děje v březnu?
Tipy na zajímavé akce a programy nejen brněnských kulturních institucí tentokrát nenajdete až na konci magazínu, ale uprostřed a v nové podobě. Přehledného programového průvodce free time si můžete z časopisu bez problémů vytrhnout a vložit do diáře, peněženky, žákovské knížky, kabelky, penálu, kufříku, náprsní kapsy, rozečtené knihy, pouzdra na laptop nebo prostě kamkoliv, kde jej budete mít po ruce.

Soutěže
Podobně jako v minulém čísle i tentokrát najdete v magazínu kult. stránku věnovanou pouze soutěžím. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát lístky do kina Lucerna, vstupenky na projekce festivalu Jeden svět, lístky na bubenické představení Yamato v Janáčkově divadle, na megakoncertStandy Hložka a Petra Kotvalda, na legendární Slade, na Wishbone Ash.

Autor J.Z.Zpět